Nagrania konferencji wygłoszonych w ramach cyklu rekolekcji formacyjnych, odbywających się w klasztorze filipinów przy Sanktuarium na Świętej Górze w Gostyniu. Rekolekcje w duchu orędzia Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi w dniach 15 – 17 listopada 2019r.

Konferencja I

Konferencję wygłosił Győző Kindelmann – międzynarodowy koordynator Ruchu Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi w Budapeszcie i wnuk pani Elżbiety Kindelmann w dniu 16 listopada 2019r.

Konferencja II

Konferencję wygłosiła s. Ildikó Szöllősi z Centrum Ruchu Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi w Budapeszcie w dniu 16 listopada 2019r.

Konferencja III

Konferencję wygłosił ks. Darek Dąbrowski COr z Kongregacji Oratorium św. Filipa Neri w dniu 16 listopada 2019r.

Konferencja IV

Konferencję wygłosili: s. Ildikó Szöllősi z Centrum Ruchu Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi w Budapeszcie oraz Győző Kindelmann – międzynarodowy koordynator Ruchu Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi w Budapeszcie w dniu 17 listopada 2019 r.

Konferencja V

Konferencja wygłoszona przez ks. Dariusza Dąbrowskiego COr w dniu 26 listopada 2022 r. podczas rekolekcji „Owoce Medjugorie” organizowanych przez Apostolat Jezusa i Maryi w domu rekolekcyjnym OO. Franciszkanów na Górze św. Anny.

Konferencja VI

Konferencja wygłoszona przez ks. Dariusza Dąbrowskiego COr w dniu 2 września 2023 r. w ramach 83. Spotkania „Oddaj się Maryi” w Niepokalanowie.

Wywiad na antenie Radio FARA z dn. 15 listopada 2023 r.

Wywiad udzielony przez ks. Dariusza Dąbrowskiego COr w dniu 15 listopada 2023 r. na antenie Radio FARA.